O firmie

O firmie Klasa Sp. z o.o.

 
Firma GP KLASA Sp. z o.o. jest zakładem przetwórstwa owocowego zlokalizowanym w Klementowicach k. Kurowa na terenie województwa lubelskiego we wschodniej części Polski.
 
Intensywny rozwój oraz zwiększające się ilości dostępnych w ofercie produktów, sprawiają, że jesteśmy otwarci na nowe kontakty oraz kierunki exportu.
 

Początki i Rozwój

 
Początki działalności GP Klasa sięgają roku 2008.
Od 2009 roku rozpoczęliśmy intensywne inwestycje budując obiekt logistyczno-chłodniczy z halą sortowniczą, chłodniami i komorami do szybkiego schładzania.

 
Kolejną inwestycją było powstanie w 2012 roku nowego obiektu, pozwalającego przechowywać do 10000 ton owoców oraz sterowanego i monitorowanego komputerowo. Obecnie obiekt zostaje wyposażony w linie do sortowania oraz maszyny do pakowania owoców.
 
W przyszłości planujemy kolejne inwestycje mające na celu rozbudowę powierzchni produkcyjnej przechowalniczej i logistycznej . Staramy się sprostać ciągle zmieniającym się i rosnącym zapotrzebowaniom klientów. Pragniemy zachować tempo wzrostu, przy jednoczesnym budowaniu długotrwałych relacji z partnerami, opartych na obustronnych korzyściach.

 

Jakość i szeroki asortyment

 

W swojej ofercie posiadamy owoce z produkcji konwencjonalnych Global Gap oraz ekologiczne na łącznej powierzchni 2000 ha.

 

Skutecznie badamy potrzeby rynku spożywczego i dostosowujemy nasze produkty do aktualnych trendów i potrzeb klientów.Wspólnie z klientami planujemy asortyment oraz sposób opakowania w trosce o zadowolenie konsumentów.

 

W skład oferty wchodzą warzywa i owoce:

 

  • świeże
  • ekologiczne
  • konwencjonalne
  • Global Gap
  • dla potrzeb przemysłu przetwórczego
Zostań naszym partnerem, zapraszamy do współpracy