Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
GP Klasa > Nasz zespół

Nasz zespół

Wiele lat doświadczeń z warzywami i owocami, potrzeba spełnienia najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa, pozwoliły nam stworzyć wykwalifikowany zespół, który dokłada wszelkich starań, aby nasze produkty spełniły Państwa oczekiwania oraz zamówienia zostały realizowane w ustalonych terminach.

Zarząd

Prezes Zarządu: Andrzej Wójcik

Członek Zarządu: Jacek Lasmanowicz

Dyrektor zarządzający

Andrzej Wójcik
Telefon:  +48 668 893 318
e-mail: a.wojcik@gpklasa.pl

Dyrektor operacyjny

Jacek Lasmanowicz
Telefon:  +48 668 893 327
e-mail: j.lasmanowicz@gpklasa.pl

Sprzedaż

Pełniący Obowiązki Dyrektora Handlowego
Mieczysław Czekański
Telefon: +48 532 756 161
e-mail: m.czekanski@gpklasa.pl
e-mail: sales@gpklasa.pl

Samodzielny specjalista d.s. handlu
Katarzyna Cichocka
Telefon: +48 664 063 898
e-mail: k.cichocka@gpklasa.pl

Menedżer d.s. handlu - rynki wschodnie
Mikalai Zhukowski
Telefon: +48 664 096 562
e-mail: m.zhukowski@gpklasa.pl

Rozliczenia i logistyka
Sylwia Rogala
Telefon: +48 668 893 322
e-mail: s.rogala@gpklasa.pl

Projekty Unijne


Telefon: +48 885 253 525
e-mail: gpklasa@gpklasa.pl

Księgowość

Główna księgowa
Bożena Kruk
Telefon: +48 668 893 316
e-mail: gpklasa@gpklasa.pl

Informacje kadrowe
Lidia Zarychta
Telefon: +48 885 253 525
e-mail: kadry@gpklasa.pl

Zapewnienie jakości

Kierownik działu
Monika Stadnicka
Telefon: +48 668 893 325
e-mail: m.stadnicka@gpklasa.pl
e-mail: kj@gpklasa.pl

Produkcja

Dyrektor Ds. Zaopatrzenia Surowcowego i Produkcji
Mariusz Smętek
Telefon: +48 735 201 384
m.smetek@gpklasa.pl

Kierownik produkcji
Urszula Winnicka
Telefon: +48 668 893 396

Mistrzowie produkcji
Ewa Kucharska
Aneta Semeniuk

Magdalena Ładniak

Magazyn

Kierownik magazynu
Wojciech Madejek
Telefon: +48 532 757 448
surowce@gpklasa.pl

Pracownicy magazynu
Adam Wrzos
Telefon: +48 668 893 323
Wojciech Rogala
Telefon: +48 668 893 330
Monika Kozak
Telefon: +48 668 893 319
surowce@gpklasa.pl

Zaopatrzenie surowcowe i kontraktacja

Dyrektor Ds. Zaopatrzenia Surowcowego i Produkcji
Mariusz Smętek
Telefon: +48 735 201 384
m.smetek@gpklasa.pl

Paweł Wdowiak
Telefon: +48 668 893 395
e-mail: p.wdowiak@gpklasa.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


© GP Klasa - 2012. Projekt i wykonanie - Freeline