Posiadamy certyfikaty:

O nas

Firma Grupa Producentów Klasa Sp. z o.o. jest zakładem przetwórstwa owocowego zlokalizowanym w Klementowicach k. Kurowa na terenie województwa lubelskiego, we wschodniej części Polski.

Intensywny rozwój oraz zwiększające się ilości dostępnych w ofercie produktów sprawiają, że jesteśmy otwarci na nowe kontakty oraz kierunki exportu.

 

Grupa Producentów owoców i warzyw Klasa – Początki i Rozwój

Początki działalności GP Klasa sięgają roku 2008.
Od 2009 roku rozpoczęliśmy intensywne inwestycje budując obiekt logistyczno-chłodniczy z halą sortowniczą, chłodniami i komorami do szybkiego schładzania.

Kolejną inwestycją było powstanie w 2012 roku nowego obiektu sterowanego i monitorowanego komputerowo, pozwalającego przechowywać do 10000 ton owoców. Obecnie obiekt ten wyposażony jest w linie do sortowania oraz maszyny do pakowania owoców.

W przyszłości planujemy kolejne inwestycje mające na celu rozbudowę powierzchni produkcyjnej przechowalniczej i logistycznej . Staramy się sprostać ciągle zmieniającym się i rosnącym zapotrzebowaniom klientów. Pragniemy zachować tempo wzrostu przy jednoczesnym budowaniu długotrwałych relacji z partnerami, opartych na obustronnych korzyściach.

 

Produkcja wyrobów mrożonych pozwoliła na ugruntowanie pozycji na rynku i otworzyła drogę na dalszy, ekspansywny rozwój w dziedzinie żywności liofilizowanej.

Pozyskane fundusze unijne umożliwiły uruchomienie sektora liofilizacji owoców, warzyw i zióła wkrótce również grzybów.

Nowoczesne zaplecze technologiczne

Nowoczesne zaplecze technologiczne, wysoki poziom organizacji pracy i bardzo dobra baza surowcowa pozwala na zapewnienie najwyższej jakości oferowanych produktów. Wdrożone procedury, standardy oraz dokładna selekcja na każdym etapie wytwarzania z pewnością zaspokoi najbardziej wymagających klientów.

 

Posiadamy wdrożony system HACCP oraz certyfikaty: ECOBRC oraz KOSHER.

 

Producent warzyw i owoców – lubelskie

Tworzymy młody, kreatywny i dynamicznie rozwijający się zespół, który z przyjemnością doradzi i wesprze w wyborze najlepszych produktów liofilizowanych.

Podążamy za nowoczesnymi trendami na rynku europejskim i światowym, dlatego też podejmiemy się przygotowania dla Państwa niemal każdego produktu liofilizowanego w określonej frakcji i najwyższej jakości.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy poszukujące najwyższej jakości żywności liofilizowanej.

Zachęcamy do zapoznania się z całą gamą naszych wyrobów liofilizowanych.

 

W dniu 02 stycznia 2023 r. spółka Frigo Klasa Sp. z o.o. połączyła się ze spółką o wieloletniej tradycji i doświadczeniu w branży rolniczej – Grupa Producentów Klasa Sp. z o.o.

Jakość i szeroki asortyment

W swojej ofercie posiadamy owoce z produkcji konwencjonalnych, opatrzonych certyfikatem Global Gap oraz rolnictwa ekologicznego łącznej powierzchni 2000 ha.

 

Skutecznie badamy potrzeby rynku spożywczego i dostosowujemy nasze produkty do aktualnych trendów i potrzeb klientów. Wspólnie z klientami planujemy asortyment oraz sposób opakowania w trosce o zadowolenie konsumentów.

 

W skład oferty wchodzą warzywa i owoce:

 

– mrożone
– liofilizowane
– ekologiczne
– konwencjonalne
– Global Gap
– dla potrzeb przemysłu przetwórczego